Entire 4 Bed Rooms Sanctuary

  • 200 m²
  • 1 sovrum
  • 2 badrum

Villan Entire 4 Bed Rooms Sanctuary West Hoxton med 4 sovrum erbjuder ett läge 4 km från Edensor Park Plaza och ger tillgång till olika turistmål i området. Denna villa, som passar för upp till 7 gäster, har en parkering.

Utsikten över trädgården kommer att komplettera din vistelse.

Ett komplett kök i villan Entire 4 Bed Rooms Sanctuary är utrustat med kylskåp.

Gästerna kommer att njuta av närheten till Hoxton Park Anglican Church, som ligger ungefär 25 minuters gångavstånd från villan med 2 badrum. Gästerna kan också ta sig till Carnes Hill Marketplace, som ligger cirka 3 km bort. Busstationen Airfield Dr opp depot, belägen ungefär 10 minuters promenad bort, erbjuder transportmöjligheter i närområdet.

Behöver du fler alternativ?
Check Top hotels near Entire 4 Bed Rooms Sanctuary West Hoxton
Spacious 5-Br Home With Fenced Yard
Mobilpris

Spacious 5-Br Home With Fenced Yard

8.9
Fantastiskt 89 recensioner
1.8 km från boendet
Hur man tar sig till hotellet

Flygplatser

Kingsford Smith flygplats
39 km

Tågstationer

Casula
8 km

Faciliteter

Internet

  • Wi-Fi

Parkering

  • Parkering

I köket

  • Torktumlare

För barn

  • Barnsängar

Fritid

  • Trädgård

I rummen

  • Luftkonditionering
  • Terrass

I badrummet

  • Tvättmaskin

Utrustning

  • LCD-TV

Allmänna faciliteter

  • Helt rökfritt

Husdjur

  • Husdjur tillåtna

Viktig information

Incheckning: från 14:00 till 23:59
Utcheckning: senast 10:00
LicensnummerPID-STRA-50856
Vanliga frågor
  • Är husdjur tillåtna på villan Entire 4 Bed Rooms Sanctuary?
    Ja, husdjur är vanligtvis tillåtna på villan Entire 4 Bed Rooms Sanctuary, men det är bäst att ringa för att bekräfta.
  • Har villan Entire 4 Bed Rooms Sanctuary en bubbelpool?
    Ja, villan Entire 4 Bed Rooms Sanctuary erbjuder en bubbelpool.
  • Vilka kända landmärken bör vi besöka nära denna semesterbostad?
    Gästerna kan besöka Hoxton Park Anglican Church, som ligger cirka 25 minuters gångavstånd från denna semesterbostad.

Läge

Map
I närheten

Flygplatser

Kingsford Smith flygplats
39 km

Tågstationer

Casula
8 km

Sevärdheter i närheten

Restauranger i närheten

Galleri

Recensioner

Inga recensioner ännu :(

Om du bodde på detta hotell, dela din erfarenhet med oss

Skriv recension

Skriv recension

När reste du?

Ditt betyg

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Mycket dåligt
Utmärkt

Dina uppgifter

Var kommer du ifrån?
Tack! Tack för att du tog dig tid att dela din erfarenhet. Din recension kommer att publiceras inom kort.
Gå till recensioner
Recension har inte skickats.

Kontakta oss

Om du behöver mer än 4 rum, vänligen gör en förfrågan om gruppbokning.
Dina uppgifter
Ämne
Meddelande
Entire 4 Bed Rooms Sanctuary West Hoxton

Visa på karta:

Sevärdheter
Rekommenderade restauranger
Kollektivtrafik
Tack för din feedback
Tack för att du prenumererar
Stäng